Investice do digitálních technologií se nám vyplácí

V letošním školním roce jsme uvedli do provozu dva velké digitální displaye. Žáci první a třetí třídy  získávají digitální dovednosti napříč předměty. Dotykové obrazovky pomáhají při výuce, opakování i didaktických hrách. Vyučující má možnost dynamického přechodu z úlohy na úlohu a nemusí zdlouhavě mazat klasickou tabuli a zapisovat nové zadání. Táké žáci si rychle oblíbili práci s novými technologiemi při projektovém i skupinovém vyučování a díky tomu stoupá obliba výuky i jindy neoblíbených předmětů, jako je matematika a český jazyk. Pro příští rok plánujeme pořízení dalších dvou interaktivních tabulí. Tentokrát však vyšší třídy 3board:

https://portal.boxed.cz/shop/product/all-in-one-interaktivni-reseni-3board-865?category=63

 

Skip to content