Třídní schůzky s prodejní výstavou

Vážení rodiče, zákonní zástupci.

Dne 22. 11. 2022  se budou v budově školy konat třídní schůzky od 16:00 – 17:00 hodin.

Program:

Hodnocení prospěchu a chování za 1. čtvrtletí školního roku 2022/2023.                                                                                                                                                                                                                            Lyžařský výcvik leden 2023.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Další směřování a projekty školy – kurzy, exkurze, výjezdy a výlety.

Prodejní výstava vánočních výrobků našich žáků.

Přijďte se informovat o prospěchu Vašich dětí a nákupem vánočních drobností na výstavě podpořit aktivity naší školy.

Vedení školy

 

Předchozí

Následující

Skip to content