Okresní kolo ve florbalu pořádané AŠSK České republiky

Ve dnech 12. a 13. 11. 2019 se vybraní žáci druhého stupně naší školy zúčastnili okresního kola ve florbalu pořádané AŠSK České republiky. Pořadatelem akce byla 5. ZŠ Krnov, Janáčkovo náměstí.

V kategorii IV., 8. a 9. tříd se do turnaje přihlásilo celkem šest družstev z okolních škol a hrálo se systémem “každý s každým”. Žáci naší školy tedy odehráli pět utkání a získali 3 body za jedno vítězství s pořádající školou, která nakonec obsadila 2. místo, a skončili tak na 6. místě.

V kategorii III., 6. a 7. tříd se turnaje zúčastnilo sedm družstev, která byla rozdělena do dvou základních skupin. Žáci naší školy byli nalosováni do skupiny “B”, kde hrála tři družstva. Ze dvou odehraných zápasů získali celkem tři body za vítězství proti Krnovskému gymnáziu a postoupili tak do vyřazovací části. V semifinále i finále chybělo našim žákům trochu štěstí a obsadili tak krásné 4. místo. Všem zúčastněným žákům druhého stupně děkuji za obětavé výkony, bojovný přístup ve všech utkáních, příkladné chování a reprezentaci naší školy.

V Osoblaze 15. 11. 2019            Vedoucí družstva: Hrabovský Jan

Seznam fotogalerií Naposledy změněno: 2. prosince 2019